przez , 21.mar.2017, w Bez kategorii

tak zastanawiam się nad tym wszystkim teraz. z maja nie wyszło bo za dużo chciałem jej dać i  dalej próbuje dawać z siebie każdej następnej kobiecie na moim horyzoncie. jeśli była by to zasada to rzeczywiście jestem zjebany. ale dlaczego najłatwiej mi ogarnąć na żonę dziwkę jeśli na początek mam z nią zajebisty seks bo z każda dobra mam dobry seks jeśli mi pozwoli, to później jest tak dobrze jak chciałbym żeby było. nie zgadzam się na prawa rządzące tym światem. jeśli jest jak jest to znaczy że tak być musi. moja wiara w ideały nie pozostała zachwiana jednak zupełnie nie widzę w obecnym momencie możliwości zaspokojenia swoich zarówno podstawowych  potrzeb fizjologicznych jak i tych wyższego rzędu.

złagodniałem ale dalej we mnie drzemie pycha i duma za to jaka drogę wybrałem. wiara to korona konsekwencja to berło. ale z jednej strony jestem zbyt głupio twardy i za bardzo miękki. jedynie co daje mi szczęście to pieniądze. za nie można za nie ja mogę mieć wszystko czego potrzebuje.

wolno przesuwam się do przodu. ale coraz dalej coraz lepiej.

mam dobre serce. a tyle rzeczy już zjebałem. zjebałem bo ja się nie dostosowałem. ale jak mam dostosować do zjawisk w mojej głowie nieprawidłowych? mea kulpa i tak. cel uświęca środki.

jeśli przeżyje swe życie nic nie tworząc, przynajmniej próbowałem i walczyłem. kochałem z całego serca, nie to że samego siebie(bo potrafię kochać innych) ale po prostu kochałem. zdaje sobie sprawę że ten kto udziela łaski sam jej będzie potrzebował.  więc mam zamiar obracać sie tylko w gronie dobrych ludzi. źli sami się eliminują .

takie ciekawe spostrzeżenie, z Grecji wyszła demokracja która owładnęła prawie całym światem. świat pogrąża się w kryzysie, jeśli chodzi o Europe. może za mocno powiedziane ale trudności z emigrantami, i problemy dookoła nich. może przesadziłem świat w kryzysie. nie mamy wojny, a ni nawet zimnej wojny. ale w każdym razie w Grecji panuje krach finansowy. czyli w kolebce demokracji demokracja się nie sprawdziła. a ta demokracja dalej poszła zatruwając wszystkie kraje. kurwa i pis w Polsce. ja pierdole.

jak moja żona w Polsce urodzi niepełnosprawne dziecko z gwałtu to dostane 4 tysiące złotych. życie spierdolone za tysiąc euro. władza jest dla silnych ludzi którzy są w stanie przyjąć odpowiedzialność i działać na korzyść państwa. a jak świnie przy korycie się zmieniają jak się nażrą to jak ktokolwiek może czuć się odpowiedzialny? wszystkich czyli nikogo.

umieram z każdym dniem i staje bliżej śmierci lepszym człowiekiem. jednak nie umrę jak dobry człowiek. chyba że kobieta mnie obdaruje miłością. albo będę miał psa i będę chodził na dziwki. też możliwe.

Boże, Panie błogosławie Twoje istnienie i sens w bezsensie. spraw by Kobieta która szuka dobrego mężczyzny go znalazła i żeby była szczęśliwa z nim, a ja z nią. sens w miłości – miłość jako sens życia. wybacz mi moją niecierpliwość i wybacz że zwracam się egoistycznie do Ciebie Panie jakbyś miał się mną osobiście przejmować.   to relacja jednostronna tylko wygłoszona. czasem lepiej coś powiedzieć żeby to zaistniało. z milczenia nie tworzą się wielkie rzeczy.


Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.